Değerli okur;

        Şair toplumun hisli yanıdır, merhamet kokar. En iyi mimardır, birkaç heceyle kalpten kalbe köprüler kurabilir. Sır gibidir, sevilir ve çoğunlukla terk edilir. Yalnızdır çoğu zaman, sayfalar gibi, satırlar gibi…

        Yaklaşık sekiz aylık bir serüveni olan AzizGenç in ismini Aziz Şehr Elazığdan almaktadır. İsim kökenimiz El-AzizGenç olan çalışmamız AzizGenç olarak kökenine uygun şekilde anılmaktadır. Evet sekiz ay önce fikir şamasında olan 15 Mayıs 2016 tarihinde azizgenc.com blog olarak yayına başlayan AzizGenç; genç bir proje olup, Türkiye’de uygulanmayan güzel bir çalışmayı hayata geçirme çabası içerisindedir. Atölye çalışması olarak değerlendirebileceğiniz bu projeyi ilk olarak ilimizde ve bölgemizde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşayan bizler, zaman içerisinde Türkiye’nin farklı coğrafyalarında birilerine ilham olacak başarılara imza atma gayretindeyiz. Ticari bir faaliyet gütmeden sadece edebiyat, sanat için ve tamamıyla saf duygularla kurulan blog ile yayın hayatımıza başladık. Akabinde siz okurlarımızın isteği doğrultusunda çalışmalarımıza yön vereceğiz. Bu güzel yolda sizleri aramızda görmekten onur duyarız. Amatör ruh ve heyecanla hep daha iyisini başaracağız.

Saygılarımızla…

AzizGenç Dergi / AzizGenç Edebiyat – Gençlik atölyesi

Dergimizin logo amblemlerine ve geçmiş sayılarımızın kapak tasarımlarına aşağıdaki galerimizden ulaşabilirsiniz.

       

      AzizGenç Dergi edebiyat, kültür, sanat dergisi olup www.azizgenc.com resmi web sitesi üzerinden aylık olarak yayımlanmaktadır. Tüm hakları AzizGenç’e aittir.

AzizGenç Web sayfası, AzizGenç Dergi ve AzizGenç Edebiyat – Gençlik Atölyesi resmi web sayfasıdır. Edebiyat ve sanat barındırır. Haftalık olarak yayınlar yapılmaktadır. Dergimizin çıktığı her ayın ilk haftası hariç, ay içerisinde kalan üç haftada aksamadan pazartesi günü ilk saatlerde eserler siteye eklenmektedir. Reklam barındırmayan sitenin reklam geliri yoktur. Telif hakları AzizGenç Dergiye aittir.

Furkan TUNÇEL
AzizGenç Dergi İmtiyaz sahibi / AzizGenç Edebiyat-Gençlik Atölyesi Kurucusu

furkan@azizgenc.com
furkan-tuncel@hotmail.com
bilgi@azizgenc.com
0(537) 604 7206